Currencies:

Polityka prywatności

Polityka prywatności Największa Niniejsza Polityka prywatności wyjaśnia w kategoriach ogólnych, jak chronić prywatność swoich danych osobowych. Ma ono zastosowanie do wszelkich danych osobowych przekazywanych nam przy rejestracji z nami. Największa Jakie informacje zbieramy? Największa Rodzaje danych osobowych, które zbieramy od Ciebie będzie zależeć od okoliczności gromadzenia i od rodzaju usługi, którą zażądać od nas. Na przykład, jeśli chcesz kupić produkt z tej witryny możemy zbierać dane, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, adres wysyłki, adres rozliczeniowy oraz innych informacji istotnych dla dokonania zakupu. Największa Jak są wymagane przez prawo w celu uzyskania zgody na zbieranie "informacji poufnych", zakłada się, że wyraził zgodę na gromadzenie wszystkich informacji podałeś nam do użytku zgodnie z niniejszą polityką, chyba że nam powiedzieć w innym wypadku. Największa Jak zbieramy dane Największa Możemy zbierać dane osobowe, kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, gdy mamy do czynienia z nami za pośrednictwem naszej strony internetowej, lub jeśli masz kontakt z nami osobiście. Nie będziemy zbierać żadnych danych osobowych bez zgody użytkownika. Uważamy, że zgoda została udzielona po wypełnieniu pola niezbędne do ułatwienia transakcji za pośrednictwem tej strony. Największa W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane osobowe Największa Zazwyczaj zbierać dane osobowe w następujących celach:
1. W celu ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej, produktów i usług Największa 2. Aby dostarczać produkty zamówione u nas Największa 3. Aby zapewnić Państwu informacji na temat naszych produktów i usług Największa 4. Aby zasięgnąć swoją opinię na temat naszych produktów, usług, marketingu i witryny. Największa Niektóre z danych osobowych, które zbieramy istotne jest dla nas, aby być w stanie dokładnie określić, kto korzysta z tej usługi. Inne rodzaje danych osobowych gromadzonych pomoże nam opracować profil, kto korzysta z naszych usług, a co ich interesy. To pomaga nam w oferowaniu produktów do indywidualnych potrzeb użytkowników tej strony. Największa Ujawnienie informacji osobowych do osób trzecich Największa Możemy ujawnić dane osobowe osobom trzecim do celów, dla których dane zostały zgromadzone lub dla celów związanych, na przykład w celu zakończenia transakcji w jego imieniu lub dostarczyć Państwu produkt, który został zakupiony. Angażujemy wykonawców stron trzecich do wykonywania usług dla nas, które związane są z wykorzystaniem danych osobowych, które posiadamy na wykonawcę. Na przykład, obecnie angażować podwykonawców do:
1. Dostarczyć produkty zakupione od tej strony
2. zapewnienia środków elektronicznych usług przesyłania, przetwarzania rachunku karty kredytowej i usługi związane Największa Bezpieczeństwo danych osobowych Największa Będziemy bezpiecznie trzymać swoje dane osobowe i nie będziemy handlować, wynajmować lub sprzedać. Będziemy podejmować wszelkie uzasadnione kroki w celu utrzymania bezpiecznego żadnych informacji, które posiadamy o Tobie. Dane osobowe mogą być przechowywane zarówno w formie elektronicznej w naszym systemie komputerowym. Zapory, hasła, oprogramowanie antywirusowe i filtry poczty acto chronić wszystkie nasze informacji elektronicznych. Największa Zmiany w niniejszym Oświadczeniu Największa Możemy zmienić niniejszą Politykę prywatności, naszych wymagań biznesowych i zmian prawnych. Wszelkie zmiany niniejszej polityki prywatności będą aktualizowane na naszej stronie, więc proszę okresowo odwiedzać tę stronę, aby upewnić się, że nasz najbardziej aktualną politykę prywatności. Największa Rozwiązywanie swoje obawy Największa Jeśli masz jakiekolwiek pytania, w jaki sposób dane osobowe są gromadzone i wykorzystywane, prosimy o kontakt z nami. Będziemy odpowiedzi na zapytania lub skargi tak szybko, jak to możliwe.
Powrót